Sporta klubu Tops RĪGĀ

• zeltenezeltene
      0
      balsis3,306 skatījumi
      0

Ir doma šeit izveidot apkopojumu par foršākajiem un netik foršajiem sporta klubiem Rīgā. Pašai šī tēma ir aktuāla, drīz mainot dzīves vietu, visticamāk arī nāksies mainīt sporta klubu, tādēļ būtu forši uzzināt citu viedokļus par un pret.

Sporta klubu Tops RĪGĀ

• zeltenezeltene
      0
      balsis3,306 skatījumi
      0

Sākšu ar sevi smile Jau labu laiku apmeklēju Tornado (atrodas Maskavas ielā). Lielos vilcienos man patīk- plašas telpas, ir kur novietot auto, salīdzinoši normāla cena par abonomentu (1x apmeklējums gan šķiet padārgs), trenažieri ar pietiekamā daudzumā un kondiška arī strādā- nav jāmirst nost no bezgaisa laughing Mīnusi- vismaz sieviešu dušas ir pabēdīgas un skapīši šauri, vakaros, kad cilvēku ir daudz, īpaši ziemā, normāli pārģērbties ir problemātiski.

• zeltenezeltene
        0
        balsis3,306 skatījumi
        0

Ā un treneri…Tas tā normāli, ka par stundas treniņu, individuāli, treneris paprasa 12 eur un paralēli vēl pieskata kādus 3-4 trenējamos? Citos klubos arī tā ir?

• Zigurds EgleZigurds Egle
        0
        balsis3,306 skatījumi
        0

Ja trenerim ir spējas vienlaicīgi strādāt ar vairākiem klientiem, kuri pilda pilnīgi dažādus vingrinājumus un programmas, tad novelku cepuri. Bet manuprāt vislabākie rezultāti ir vai nu grupu treniņos, kur visi pilda vienu un to pašu vai arī individuālajā treniņā. Ja runājam par cenu, tad individuālais treniņš ar 100% trenera uzmanību noteikti var maksāt 12 un vairāk euro. Tās manas domas.

• Kaspars Krauze
        0
        balsis3,306 skatījumi
        0

Kondiška tiešām strādā? Man liekas dušna tomēr…

• AmaroneAmarone
      0
      balsis3,306 skatījumi
      0

Man vislabāk patīk Veselības Fabrika. Dušas gan ar steigu jāmaina, bet pārējais ir forši! Bieži atlaides abonementiem un labi treneri strādā! Ir pieredze ar infintiy fitness, lady fitness, activelife… Uz VF atgriežos vēl un vēl, uz pārējiem ne visai.

0
      balsis3,306 skatījumi
      0

Agrāk Ķeizaržmežā bija forši, bet pēc krīzes baigi nolaidās…

• zeltenezeltene
        0
        balsis3,306 skatījumi
        0

Jā, Ķeizermežā arī esmu pabijusi, bet tikai ļooooti sen. Cik atceros, zāle mazos izmēros un man liekas, ka tāds vairāk “veču” pasākums. Forši, ka baseins turpat, kas piemēram, Tornādo reāli pietrūkst.

• Agris KļavaAgris Kļava
        0
        balsis3,306 skatījumi
        0

Es arī agrāk Ķeizarā močīju…Sen jau tas laiks, tad skaitījās baigi prestižs klubs. Auditorija arī tāda pieklājīga, no Mežaparka apkaimes.

• EdgarEdgar
        0
        balsis3,306 skatījumi
        0

Pilnīgi piekrītu. Salīdzinot ar kādu 2006-07 gadu, pašlaik tur ir nesalīdzināmi zemāks līmenis. Arī gērbtuves nav pārdomātas – tās ir kopā ar baseina apmeklētājiem, un grīdas ir patstāvīgi slapjas un slidenas. 

• Valters GraudiņšValters Graudiņš
        0
        balsis3,306 skatījumi
        0

Kaut kad sen ar čomu bijām uz baseinu, bija OK.

• Arnis LazdenieksArnis Lazdenieks
      0
      balsis3,306 skatījumi
      0

Tornado nav ne vainas.

• Edvards Ross
        0
        balsis3,306 skatījumi
        0

Es arī piekrītu Arnim,Tornado ir ok!

• NikolajsNikolajs
      0
      balsis3,306 skatījumi
      0

Dzirdēju labas atsauksmes par Lemon gym, cena arī ir laba ja ņemt gada abonimentu. Bet pats tur vel nebiju 🙂 My Fitness Sky&More vakaros pa daudz cilvēku, jāstav rindā uz trenažeriem.

• Agris KļavaAgris Kļava
      0
      balsis3,306 skatījumi
      0

Es uz Reaktoru eju. Iepriekšējās telpās gan bija daudz labāk, bet nu neko, pagaidām labākas alternatīvas nav.

• NikolajsNikolajs
        0
        balsis3,306 skatījumi
        0

Piekrītu! Agrāk reaktors Nr 1 bija. 

• Renārs
      1
      balsis3,306 skatījumi
      1

labāka zāle rīgā ir šmerļa mežs

• Kims
      0
      balsis3,306 skatījumi
      0

Esmu sataisījies uz Tornado. Ceru, ka būšu tas laimīgais konkursa uzvarētājs ? Bet, ja nopietni, tad gribās uzzināt vai tur ir pieejama arī pirts?

• EdgarEdgar
      0
      balsis3,306 skatījumi
      0

Kopš igauņi pārpirka CityFitness tīklu – par Sky&More MyFitness varu teikt kopumā tikai labu – patstāvīgi tiek piedomāts par uzlabojumiem, ja kautkas zālē saplīst, tiek diezgan ātri nomainīts un salabots. ģerbtuves tīras, dušas strādā. Zālē kvalitatīvu dzelžu pietiek. Gaiss ir ok, izņemot sutīgās dienas ārā. Tad arī ar kondicionieriem iekšā īsti nepietiek. Ļoti ērti mašīnu atstāt, tuvu sanāk. 

2
      balsis3,306 skatījumi
      2

Esmu pamainījis zāli. Tā gan nav Rīga, bet Salaspils.

Tagad rosos EE Fitness. 

Nav ne vainas, vienīgi ne viss inventārs ir paredzēts progresīviem atlētiem.

Rezumē:

Mīnusi

Lielākās hanteles -46 kg

Maksimalais svars jebkurā trenažierā ar trosēm tikai 200 mārciņas (~90kg)

Horizontalais piešanas statīvs labs, bet, diemžēl, tikai viens.

Ja vienlaikus zālē ir vairāk par 5-6 cilvēkiem, sākt pietrūkt vietas.

Plusi

Viss ir jauns un spīdīgs. Stieņiem un citiem rokturiem saglabajies rievojums un neslīd rokas.

Lai iesildītos, ir gan celiņš, gan velotrenažieri.

Labs skats pa logu. Mierīga un nomaļa vieta. Stāvvietā vienmēr ir vieta.

Labs skota sols bicepsam.

Atsaucīgs un kompetents personāls.

Jaunas ģērbtuves ar jaunām dušām.

Klīstot baumas, ka drīz varētu parādīties arī 60kg hanteles!

• Agris KļavaAgris Kļava
      0
      balsis3,306 skatījumi
      0

Kāds ir trenažieru klāsts mguruai? Pietupienu stanoks ir, trenažieri kajām? Līdztekas?

• Daina
      0
      balsis3,306 skatījumi
      0

Kāds ir bijid Stopiņu sporta kompleksa svaru zālē? Tieši pie Ulbrokas vidusskolas.

• Juris Zalmanis
        0
        balsis3,306 skatījumi
        0

nē. bet mani tas arī interesē

• Juris Zalmanis
      0
      balsis3,306 skatījumi
      0

šobrīd eju uz vfabriku .. bet laikam pārvākšos, jo reižu abonaments sanāk padārgi .. pilno abonamentu nav jēgas ņemt, jo 1x nedēļā tik tieku, jo man ir 2-3x hoķis un 2-3x ronis .. reāli vairāk laika nav smile

• Juris Zalmanis
        0
        balsis3,306 skatījumi
        0

tb tas viss teksts bija jautājuma formā – uz kurieni lai pārvācos Daugavas labajā krastā? kur ir lēts 1x apmeklējums?

• Agris KļavaAgris Kļava
      0
      balsis3,306 skatījumi
      0

Juri

Kas priekš tevis ir lēti? Cik būtu pieņemama cena un kāds rajons interesē?

• Juris Zalmanis
        0
        balsis3,306 skatījumi
        0

5eur par reizi ir ok

dzīvoju mežciemā .. attiecīgi kaut kur šeit

• zeltenezeltene
    0
    balsis3,306 skatījumi
    0

Ir doma šeit izveidot apkopojumu par foršākajiem un netik foršajiem sporta klubiem Rīgā. Pašai šī tēma ir aktuāla, drīz mainot dzīves vietu, visticamāk arī nāksies mainīt sporta klubu, tādēļ būtu forši uzzināt citu viedokļus par un pret.

Sporta klubu Tops RĪGĀ

• zeltenezeltene
    0
    balsis3,306 skatījumi
    0

Sākšu ar sevi smile Jau labu laiku apmeklēju Tornado (atrodas Maskavas ielā). Lielos vilcienos man patīk- plašas telpas, ir kur novietot auto, salīdzinoši normāla cena par abonomentu (1x apmeklējums gan šķiet padārgs), trenažieri ar pietiekamā daudzumā un kondiška arī strādā- nav jāmirst nost no bezgaisa laughing Mīnusi- vismaz sieviešu dušas ir pabēdīgas un skapīši šauri, vakaros, kad cilvēku ir daudz, īpaši ziemā, normāli pārģērbties ir problemātiski.

• zeltenezeltene
      0
      balsis3,306 skatījumi
      0

Ā un treneri…Tas tā normāli, ka par stundas treniņu, individuāli, treneris paprasa 12 eur un paralēli vēl pieskata kādus 3-4 trenējamos? Citos klubos arī tā ir?

0
      balsis3,306 skatījumi
      0

Ja trenerim ir spējas vienlaicīgi strādāt ar vairākiem klientiem, kuri pilda pilnīgi dažādus vingrinājumus un programmas, tad novelku cepuri. Bet manuprāt vislabākie rezultāti ir vai nu grupu treniņos, kur visi pilda vienu un to pašu vai arī individuālajā treniņā. Ja runājam par cenu, tad individuālais treniņš ar 100% trenera uzmanību noteikti var maksāt 12 un vairāk euro. Tās manas domas.

• Kaspars Krauze
      0
      balsis3,306 skatījumi
      0

Kondiška tiešām strādā? Man liekas dušna tomēr…

• AmaroneAmarone
    0
    balsis3,306 skatījumi
    0

Man vislabāk patīk Veselības Fabrika. Dušas gan ar steigu jāmaina, bet pārējais ir forši! Bieži atlaides abonementiem un labi treneri strādā! Ir pieredze ar infintiy fitness, lady fitness, activelife… Uz VF atgriežos vēl un vēl, uz pārējiem ne visai.

0
    balsis3,306 skatījumi
    0

Agrāk Ķeizaržmežā bija forši, bet pēc krīzes baigi nolaidās…

• zeltenezeltene
      0
      balsis3,306 skatījumi
      0

Jā, Ķeizermežā arī esmu pabijusi, bet tikai ļooooti sen. Cik atceros, zāle mazos izmēros un man liekas, ka tāds vairāk “veču” pasākums. Forši, ka baseins turpat, kas piemēram, Tornādo reāli pietrūkst.

• Agris KļavaAgris Kļava
      0
      balsis3,306 skatījumi
      0

Es arī agrāk Ķeizarā močīju…Sen jau tas laiks, tad skaitījās baigi prestižs klubs. Auditorija arī tāda pieklājīga, no Mežaparka apkaimes.

• EdgarEdgar
      0
      balsis3,306 skatījumi
      0

Pilnīgi piekrītu. Salīdzinot ar kādu 2006-07 gadu, pašlaik tur ir nesalīdzināmi zemāks līmenis. Arī gērbtuves nav pārdomātas – tās ir kopā ar baseina apmeklētājiem, un grīdas ir patstāvīgi slapjas un slidenas. 

• Valters GraudiņšValters Graudiņš
      0
      balsis3,306 skatījumi
      0

Kaut kad sen ar čomu bijām uz baseinu, bija OK.

0
    balsis3,306 skatījumi
    0

Tornado nav ne vainas.

• Edvards Ross
      0
      balsis3,306 skatījumi
      0

Es arī piekrītu Arnim,Tornado ir ok!

• NikolajsNikolajs
    0
    balsis3,306 skatījumi
    0

Dzirdēju labas atsauksmes par Lemon gym, cena arī ir laba ja ņemt gada abonimentu. Bet pats tur vel nebiju 🙂 My Fitness Sky&More vakaros pa daudz cilvēku, jāstav rindā uz trenažeriem.

• Agris KļavaAgris Kļava
    0
    balsis3,306 skatījumi
    0

Es uz Reaktoru eju. Iepriekšējās telpās gan bija daudz labāk, bet nu neko, pagaidām labākas alternatīvas nav.

• NikolajsNikolajs
      0
      balsis3,306 skatījumi
      0

Piekrītu! Agrāk reaktors Nr 1 bija. 

• Renārs
    1
    balsis3,306 skatījumi
    1

labāka zāle rīgā ir šmerļa mežs

• Kims
    0
    balsis3,306 skatījumi
    0

Esmu sataisījies uz Tornado. Ceru, ka būšu tas laimīgais konkursa uzvarētājs ? Bet, ja nopietni, tad gribās uzzināt vai tur ir pieejama arī pirts?

• EdgarEdgar
    0
    balsis3,306 skatījumi
    0

Kopš igauņi pārpirka CityFitness tīklu – par Sky&More MyFitness varu teikt kopumā tikai labu – patstāvīgi tiek piedomāts par uzlabojumiem, ja kautkas zālē saplīst, tiek diezgan ātri nomainīts un salabots. ģerbtuves tīras, dušas strādā. Zālē kvalitatīvu dzelžu pietiek. Gaiss ir ok, izņemot sutīgās dienas ārā. Tad arī ar kondicionieriem iekšā īsti nepietiek. Ļoti ērti mašīnu atstāt, tuvu sanāk. 

2
    balsis3,306 skatījumi
    2

Esmu pamainījis zāli. Tā gan nav Rīga, bet Salaspils.

Tagad rosos EE Fitness. 

Nav ne vainas, vienīgi ne viss inventārs ir paredzēts progresīviem atlētiem.

Rezumē:

Mīnusi

Lielākās hanteles -46 kg

Maksimalais svars jebkurā trenažierā ar trosēm tikai 200 mārciņas (~90kg)

Horizontalais piešanas statīvs labs, bet, diemžēl, tikai viens.

Ja vienlaikus zālē ir vairāk par 5-6 cilvēkiem, sākt pietrūkt vietas.

Plusi

Viss ir jauns un spīdīgs. Stieņiem un citiem rokturiem saglabajies rievojums un neslīd rokas.

Lai iesildītos, ir gan celiņš, gan velotrenažieri.

Labs skats pa logu. Mierīga un nomaļa vieta. Stāvvietā vienmēr ir vieta.

Labs skota sols bicepsam.

Atsaucīgs un kompetents personāls.

Jaunas ģērbtuves ar jaunām dušām.

Klīstot baumas, ka drīz varētu parādīties arī 60kg hanteles!

• Agris KļavaAgris Kļava
    0
    balsis3,306 skatījumi
    0

Kāds ir trenažieru klāsts mguruai? Pietupienu stanoks ir, trenažieri kajām? Līdztekas?

• Daina
    0
    balsis3,306 skatījumi
    0

Kāds ir bijid Stopiņu sporta kompleksa svaru zālē? Tieši pie Ulbrokas vidusskolas.

• Juris Zalmanis
      0
      balsis3,306 skatījumi
      0

nē. bet mani tas arī interesē

• Juris Zalmanis
    0
    balsis3,306 skatījumi
    0

šobrīd eju uz vfabriku .. bet laikam pārvākšos, jo reižu abonaments sanāk padārgi .. pilno abonamentu nav jēgas ņemt, jo 1x nedēļā tik tieku, jo man ir 2-3x hoķis un 2-3x ronis .. reāli vairāk laika nav smile

• Juris Zalmanis
      0
      balsis3,306 skatījumi
      0

tb tas viss teksts bija jautājuma formā – uz kurieni lai pārvācos Daugavas labajā krastā? kur ir lēts 1x apmeklējums?

• Agris KļavaAgris Kļava
    0
    balsis3,306 skatījumi
    0

Juri

Kas priekš tevis ir lēti? Cik būtu pieņemama cena un kāds rajons interesē?

• Juris Zalmanis
      0
      balsis3,306 skatījumi
      0

5eur par reizi ir ok

dzīvoju mežciemā .. attiecīgi kaut kur šeit

Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.