Uztura bagātinātāji

• MikssMikss
      1
      balsis718 skatījumi
      1

Noteikumos mineets, ka neatbalstaat uztura bagaatinaatajus. Vai ir iespeeja sanemt vairaak info, kuri tieshi nav ieteicami, kaitiigi, utt.?

• Eko FitnessEko Fitness
      2
      balsis718 skatījumi
      2

Sveiki Mikss! Kustības ideoloģija neparedz iedalījumu sliktajos un labajos vai ieteicamajos un neieteicamajos uztura bagātinātajos. Mēs vienkārši uzskatām, ka to regulāra, sistemātiska lietošana ikdienas dzīvē veselam cilvēkam nav nepieciešama. Konsultāciju par to kas un kā būtu jālieto, ja tam ir noteikts mērķis, visdrīzāk varēs sniegt mediķis vai diētas speciālists.

• SusliksSusliks
        2
        balsis718 skatījumi
        2

Ar nosacījumu, ja pats mediķis nav ieinteresētā persona laughing

• Iveta SeileIveta Seile
        1
        balsis718 skatījumi
        1

Tas gan! Ģimenes ārsts vienmēr iesaka noteikta nosaukuma līdzekli, un visiem vienu laughing

• Agris KļavaAgris Kļava
      0
      balsis718 skatījumi
      0

Tagad jau nav jābūt mediķim. Man ir vairāki paziņas, kas strāda par zivju eļļas dīleriem. Un viņi apgalvo, ka tieši viņu produkta ir visvairāk omegas taukskābju. Vāks kaut kāds, kas ar pasauli notiek. Aptiekās šoedien arī kā supermārketos izvēle yell

• Valters GraudiņšValters Graudiņš
      1
      balsis718 skatījumi
      1

Tās ir finanšu piramīdas. FitLine Latvijā savulaik bija viens no pionieriem. Tur vāries ne tikai uz to, ka pārdod noteiktu skaitu produkcijas, bet arī uz to cik cilvēkus esi ievilcis šajā shēma, tad no katra pēc tam procenti.

• Vita MauriņaVita Mauriņa
      0
      balsis718 skatījumi
      0

Kaut kur dzirdēts stāsts laughing Man kaimiņiene arī ar tām eļļām ņemās, piedavāja man gada kursu pa 500 eiro laughing teica,ka pati jūtās daudz labāk un, ka visa viņas ģimene lieto money-mouth es taicu, ka padomāšu. Tagad katru reizi redzot viņu uz apvāršņa, laižos lapās laughing

• Iveta SeileIveta Seile
      0
      balsis718 skatījumi
      0

Es reizi gadā padzeru multivitamīnus. Parasti pavasarī, kad vitamīnu trūkums.

• Zigurds EgleZigurds Egle
      0
      balsis718 skatījumi
      0

Man par šīto tēmu vispār tumša bilde. Vienīgais, ko aptiekā pērku tas ir hematogens undecided

• Agris KļavaAgris Kļava
      0
      balsis718 skatījumi
      0

Tā viss sākas…ar hematogeniem laughing

• MikssMikss
    1
    balsis718 skatījumi
    1

Noteikumos mineets, ka neatbalstaat uztura bagaatinaatajus. Vai ir iespeeja sanemt vairaak info, kuri tieshi nav ieteicami, kaitiigi, utt.?

• Eko FitnessEko Fitness
    2
    balsis718 skatījumi
    2

Sveiki Mikss! Kustības ideoloģija neparedz iedalījumu sliktajos un labajos vai ieteicamajos un neieteicamajos uztura bagātinātajos. Mēs vienkārši uzskatām, ka to regulāra, sistemātiska lietošana ikdienas dzīvē veselam cilvēkam nav nepieciešama. Konsultāciju par to kas un kā būtu jālieto, ja tam ir noteikts mērķis, visdrīzāk varēs sniegt mediķis vai diētas speciālists.

• SusliksSusliks
      2
      balsis718 skatījumi
      2

Ar nosacījumu, ja pats mediķis nav ieinteresētā persona laughing

• Iveta SeileIveta Seile
      1
      balsis718 skatījumi
      1

Tas gan! Ģimenes ārsts vienmēr iesaka noteikta nosaukuma līdzekli, un visiem vienu laughing

• Agris KļavaAgris Kļava
    0
    balsis718 skatījumi
    0

Tagad jau nav jābūt mediķim. Man ir vairāki paziņas, kas strāda par zivju eļļas dīleriem. Un viņi apgalvo, ka tieši viņu produkta ir visvairāk omegas taukskābju. Vāks kaut kāds, kas ar pasauli notiek. Aptiekās šoedien arī kā supermārketos izvēle yell

• Valters GraudiņšValters Graudiņš
    1
    balsis718 skatījumi
    1

Tās ir finanšu piramīdas. FitLine Latvijā savulaik bija viens no pionieriem. Tur vāries ne tikai uz to, ka pārdod noteiktu skaitu produkcijas, bet arī uz to cik cilvēkus esi ievilcis šajā shēma, tad no katra pēc tam procenti.

• Vita MauriņaVita Mauriņa
    0
    balsis718 skatījumi
    0

Kaut kur dzirdēts stāsts laughing Man kaimiņiene arī ar tām eļļām ņemās, piedavāja man gada kursu pa 500 eiro laughing teica,ka pati jūtās daudz labāk un, ka visa viņas ģimene lieto money-mouth es taicu, ka padomāšu. Tagad katru reizi redzot viņu uz apvāršņa, laižos lapās laughing

• Iveta SeileIveta Seile
    0
    balsis718 skatījumi
    0

Es reizi gadā padzeru multivitamīnus. Parasti pavasarī, kad vitamīnu trūkums.

• Zigurds EgleZigurds Egle
    0
    balsis718 skatījumi
    0

Man par šīto tēmu vispār tumša bilde. Vienīgais, ko aptiekā pērku tas ir hematogens undecided

• Agris KļavaAgris Kļava
    0
    balsis718 skatījumi
    0

Tā viss sākas…ar hematogeniem laughing

Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.