Kalnu slēpošana Bukovelā

robchix
Cena € € 450.00

Kalnu slēpošana Ukrainas Karpatos – “Bukovel”
Viens no labākajiem kalnu slēpošanas kūrortiem Austrumeiropā.
Latvijas pilsoņiem vīzas NAV vajadzīgas.

Dalība braucienā sākot no 390 -450 eiro, atkarībā no brauciena perioda.

Ietilpst transports, dzīvošana, divreizēja ēdināšana, skīpass.

Nav nekādu slēpto papildus izmaksu, iekļauta arī slēpošanas biļete uz visām slēpošanas dienām (ar vakara slēpošanas iespēju)
60 km vienmēr sagatavotu, mākslīgi apsniegotu trašu jebkuram slēpošanas līmenim, no zilajām (16), sarkanajām (40) līdz melnajām (9) trasēm, garākais nobrauciens pāri pa 3 km.
Četrpadsmit tikai sēdošie pacēlāji. Eiropas kūrortu līmenis slēpošanai, Ukrainas cenas pārējam.
Brauciena cenā NAV iekļauts: personīgie tēriņi, pusdienas uz kalna, personīgā apdrošināšana (skīpasa cenā ietilpst evakuācija no kalna un pirmā medicīniskā palīdzība)

Dzīvojam atsevišķā kotedžā, divvietīgas istabiņās ar visām ērtībām, uz kalnu slēpot un atpakaļ katru dienu braucam ar busu. (var arī viegli aiziet un atnākt kājām, vai izmantot lētus vietējo pārvadātāju pakalpojumus) Atsevišķos braucienos dzīvošana notiek viesnīcā, tad ēdināšana nav iekļauta cenā. Obligātas aizsargķiveres (var iznomāt).
Brauciena laikā, labos laika apstākļos, interesentiem iespējams brauciens uz netālu esošo Dragobrat slēpošanas kompleksu, augstāko slēpošanas vietu Ukrainā. Frīraids, dabas skati un savādāka slēpošana.
Vakaros iespējams tradicionālās pirts apmeklējums, izklaides vietējās atpūtas iestādēs. Braucam ar lielo mikroautobusu (astoņas pasažieru vietas), atgāžami sēdekļi, video, daudz vietas kājām, mantām un slēpēm (dēļiem).
Izbraucam sestdienā, slēpojam 5 pilnas dienas un sestdien pusi dienas, pēc tam dodamies mājup un Rīgā atpakaļ esam svētdienas pēcpusdienā. Rīdzinieki, Bauskas virziens tiek paņemti un nogādāti pie durvīm. Vietu skaits ierobežots ar busa ietilpību.
2017 gada ziemas sezonas braucienu grafiku un maksu par konkrēto braucienu, brauciena aprakstu, atlikušo vietu skaitu var aplūkot mājaslapā.

www.slepotgribu.lv